Čokoládová masáž + zábal

O čokoládě se již před 2 000 lety vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Jde o působení kakaa obsaženého v čokoládě, které zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, avšak ne tak silně. Má vliv na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži a zábalu vstřebává tělo přes pokožku vitaminy, aminokyseliny, minerály.

Luxusní čokoládová péče o tělo, relaxační masáž a uvolňující zábal z kvalitní čokolády zregeneruje tělo i uklidní Vaši pokožku.

Po takové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku. Pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu, vítejte ve světě luxusu…

Možno provádět proceduru na celé tělo i na část (nohy-břicho nebo záda)

  • PEELLING (kokosový nebo kávový)
  • MASÁŽ
  • ZÁBAL

Kokosový peeling s krystalky cukrové třtiny

Čistě přírodní peeling Reniu má schopnost vyčistit pokožku do hloubky a dát ji krásný svěží vzhled. Odstraní unavené kožní buňky a pročistí póry, čímž stimuluje kožní mechanizmus k výstavbě nové zdravé pokožky.

MASÁŽ

Příjemná, uklidňující masáž čokoládovým krémem, která podpoří krevní oběh a detoxikaci organismu. Pokožka se stává hladkou, hebkou, vyhlazenou.

TEPLÝ ČOKOLÁDOVÝ ZÁBAL

Harmonizace a uvolnění pomocí aromatického kakaa. Rozehřátá pokožka snadno vstřebává aktivní látky kakaa.

 

Není nic příjemnějšího než ležet v čokoládě a hubnout.

Doba trvání masáže se zábalem je 120 minut.